EN ŞIK VE EN KALİTELİ AYAKKABILARI BİZ ÜRETİYORUZ.

ANASAYFAHAKKIMIZDA

Addvertising

HAKKIMIZDA

1999 yılında kurulan İNCEEFE AYAKKABI şıklığı, modelleri, kalitesi, zarafeti ve sağlamlığıyla toptan ayakkabı imalatı sektöründe önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır. 

İleri teknolojisi ve tasarım gücü ile kendini sürekli yenileyen İNCEEFE AYAKKABI, 2007 yılında GALLER, GABRİO ve CESARE CORVARİ markaları ile ön plana çıkmıştır. 

 

İNCEEFE AYAKKABI, Gaziantep Ayakkabı Sanayi Sitesindeki 1.100 m2’lik tesisinde yıllık 125.000 çift ayakkabı üretmektedir.

Müşterilerine dünya modasını en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunmayı amaçlayan İNCEEFE AYAKKABI, Geniş bir ürün yelpazesi ile ürün kalitesinden taviz vermemektedir. İNCEEFE AYAKKABI, eğitilmiş profesyonel personelleri ile müşterilerine hizmet vermeyi her zaman ön planda tutmaktadır. 

 
 
VİZYONUMUZ
Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
 
 
 
MİSYONUMUZ
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır. İNCEEFE AYAKKABI, uluslararası pazarda ve Türkiye'de, büyümesini sağlam temeller üzerine oturtmayı, kalitesi ile dünya markaları ile rekabet etmeyi, dünya modasına uygun ayakkabılar tasarlamayı ve üretmeyi hedeflemektedir. Ülkesine de yüksek katma değer sağlayan bir marka olmak İNCEEFE AYAKKABI 'nın ana hedefidir. 
 

MARKALARIMIZ

social share

social share

 

 

ONLINE SHOWROOM

onlineOnline Showroom'umuz da birbirinden şık tasarımlara sahip ayakkabı ve bot çeşitlerimizi detaylarıyla inceleye bilirsiniz.

Ürünleri İncele!